subscribe
Linda Morinës i ka ardhur fundi, e marrin peng…

Lajme

Linda Morinës i ka ardhur fundi, e marrin peng…

Më: 22 gusht 2018 Në ora: 15:38

Ajo është një nga personazhet më të komentuara në Shqipëri dhe Kosovë.

Linda Morina e cila është e cilësuar edhe shpeshherë si këngëtare, padyshim di edhe të tërheqë vëmendjen.

 Ka disa kohë që është shkëputur nga rrjetet sociale, por një  postim i fundit ka zbuluar se çfarë ka ndodhur me të.

Ajo as nuk po kërcen apo këndon, por është  e lidhur në një shtyllë ku edhe goja i është mbyllur.

Nuk dihet nëse kjo është një shaka e Lindës apo vërtet dikush e ka marrë peng atë.

Komentet
comments powered by Disqus