subscribe
Fejohet Lori Hoxha?

Lajme

Fejohet Lori Hoxha?

Më: 22 gusht 2018 Në ora: 14:40

Vetëm pak ditë më parë trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha u martu me moderatorin Ledion Lico. Por ndoshta në familjen Hoxha, tashmë ka ndodhur edhe një martesë.

Gjatë ditës që lamë pas Lori Hoxha ka publikuar një foto ku ka treguar dorën dhe në të shfaqet një unazë që të bën të mendosh se mund të jetë fejese. Prej vitesh, Lori është në një lidhje me Vis Bajraktarin, mirëpo nuk dihet nëse ata bashkë kanë vendosur që të shkojnë më tej sesa thjesht lidhja.

 

 

Komentet
comments powered by Disqus