subscribe
Fansat i publikojnë foton e disa viteve më parë, Xhensila Myrtezaj nuk njihet

Lajme

Fansat i publikojnë foton e disa viteve më parë, Xhensila Myrtezaj nuk njihet

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 21:45
Xhensila Myrtezaj

Ajo është një ndër këngëtaret më të komentuara për pamjen e saj, krahas famës dhe karrierës.

Xhensila Myrtezaj është cilësuar si një ndër femrat më të bukura të showbizit shqiptar, por një foto e postuar së fundmi nga një faqe e fansave të saj, tregon sesi dukej Xhensila dhe Besi disa vite më parë, e këngëtarja duket shumë ndryshe nga sot.

Image

 

Të shumta kanë qenë komentet që kanë shkruar se ajo dukej krejtësisht ndryshe, e po aq kanë qenë dhe komentet që e komplimentojnë.

Image
Komentet
comments powered by Disqus