subscribe
Gjyshja 68 vjeçare befason me trupin

Lajme

Gjyshja 68 vjeçare befason me trupin

Më: 30 maj 2018 Në ora: 20:51
Linda Thompson

Aktorja dhe këngëtarja e njohur Linda Thompson  e cila momentalisht po gjendet në  Bali për dasmën e djalit të saj Brody Jenner ka vendosur që të shfrytëzoj plazhin.

Ajo ka publikuar në Instagram fotografi me veshje banoje me ngjyrë të verdhë  duke treguar format e saj perfekte, përcjellë “Bota sot”.

Ndryshe, Brody Jenner është vëllai i Kendall dhe Kyliet,  i cili do të martohet por nuk i ka ftuar në dasmë asnjërën nga motrat.

Që nga divorci i prindërve Kriss dhe Catylin, problemet mes vëllait dhe motrave vetëm sa janë shtuar.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus