subscribe
Lesbikja më e famshme në Shqipëri na prezanton të dashurën e saj seksi

Lajme

Lesbikja më e famshme në Shqipëri na prezanton të dashurën e saj seksi

Më: 22 maj 2018 Në ora: 20:49
Xheni Karaj

 Xheni Karaj është ndër të parat femra shqiptare që ka e deklaruar publikisht përkatësinë dhe orientimin e saj seksual. Ajo ka thënë prej kohësh që pëlqen femrat dhe mbron të drejtat e LGBTIQ-ve.

Mirëpo, në ndryshim nga Kristi Pinderi, i cili ka treguar prej kohësh cili është partneri i tij dhe ka ikur jashtë vendit të jetojë me të, deri tani Xheni ishte treguar tepër e kujdesshme për jetën e saj private.

Së fundi, ajo është fotografuar duke shkëmbyer puthje të nxehta e plotë pasion me të dashurën e saj, identitetin e së cilës nuk e ka bërë të ditur.

Image
Komentet
comments powered by Disqus