subscribe
Ambasadori Kosovës në Londë uron martesën e Princit Harry dhe Meghan Markle

Lajme

Ambasadori Kosovës në Londë uron martesën e Princit Harry dhe Meghan Markle

Më: 19 maj 2018 Në ora: 17:55
Lirim Greiçevci

Ambasadori i Kosovës në Mbretërinë e Bashkuar, Lirim Greiçevci, i ka uruar martesën e Princit Harry me Meghan Markle.

Përmesnjë postim në Facebook, Greiçevci I ka uruar në emër të Republikës së Kosovës, ndërsa I ka dëshiruar lumturi së bashku

Postimi i plotë:

Urimet më të mira nga Kosova për Princin Harry dhe Meghan Markle në martesën mbretërore të tyre. I urojmë atyre një jetë të lumtur së bashku.

Image
Komentet
comments powered by Disqus