subscribe
Katër shenjat e horoskopit më të vështira për tu kuptuar!!

Horoskopi

Katër shenjat e horoskopit më të vështira për tu kuptuar!!

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 19:46
Ilustrim

E kemi kaluar të gjithë këtë; atë momentin kur sado që të përpiqesh të shpjegohesh tek të tjerët, duket sikur nuk të kuptojnë. Por më akut, këtë hall e kanë shenjat në fjalë:

Gaforrja- njihet ndryshe edhe si nje nga shenjat që ndryshojnë më shumë- ajo përjeton keqkuptime edhe për shkak se shenjat e tjera nuk ia ndjekin dot ndryshimin e papritur emocional dhe nuk ia kuptojnë si e ka humorin.

Akrepi – e adhuron intimitetin, dhe kërkon t`i mbajë informacionet për vete; të mbështjellë në mister, të lindurit e kësaj shenje e kanë vetë tendencën që të mos kuptohen.

Bricjapi- nuk kërkon gjithmonë të integrohet. Për këtë arsye, në disa situata, mund edhe të mos kuptohet sic duhet nga ata rreth e qark tij që nuk gjenden në një gjatësi vale.

Ujori- e sheh botën ndryshe nga të tjerët; idetë e tyre janë zakonisht unike, sepse kanë një si gjuhë të vetën. Kanë mënyrën e vet të të menduarit dhe nuk i justifikohen njeriu.

Komentet
comments powered by Disqus