subscribe
Javë me 'halle'! Astrologe Meri paralajmëron këto shenja

Horoskopi

Javë me 'halle'! Astrologe Meri paralajmëron këto shenja

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 18:11
Astrologe Meri

"Marsi do lidhet me Jupiterin i cili me natyrën ëndërrimtare të Marsit na çon në kërkim të ideales që do na frymëzojë dhe do na nxisë të veprojmë", njofton Meri. 

Nevojiten lëvizje të kujdesshme këshillon astrologia. "Do kemi tërheqje nga misteret, do na joshin idetë e mëdha, duhet të kemi kujdes në çështjet praktike profesionale dhe ekonomike", njofton Meri. Më poshtë parashikimi për të gjitha shenjat.

Dashi

Nje prapaskene do zbulohet dhe kjo mund tju ekspozoj disi me shume se duhet ne ceshtje ligjore apo dokumentacionesh e udhetimesh

Demi

Mbeshtetjen e kerkuar apo qellimet qe do i vini vetes nuk do ta arrini me shume lehtesi. Ndoshta ne kete periudhe do dilni mbi mundesite tuaja dhe do besoni me shume se duhet ne utopine e te tjereve

Binjaket

Mund t'ju premtojne sot nje bashkepunim apo nje pozicion pune por qe ndoshta kjo do jete e paqarte persa i perket kushteve dhe kohezgjatjes

Gaforrja

Optimizmi i madh me te cilin do filloni nje veprimtari pune apo nje marredhenie personale nuk do zgjasi shume prandaj kujdes me ndryshimet dhe lidhjet e reja qe do beni

Luani

Sot do shpenzoni shume ne emer te dashurise, artit dhe bujarise dhe do prisni qe te keni perfundime te mira apo nje respekt moral nga te tjeret por kjo nuk ndodh

Virgjeresha 

Ndikimi i Marsit perball shenjes tuaj ju ekspozon ne antagonizem por edhe ju nxit te besoni apo idealizoni me shume se duhet partneret ne nje bashkepunim apo ne cift

Peshorja

Nese beni nje nenshkrim te paqarte sot do keni kujdes pasi do ta paguani shume shtrenjete dhe do ndjeheni te tradhetuar

Akrepi

Pavaresisht shanseve dhe mundesive te medha ne jeten tuaj sidos ekonomike ju perseri do merreni me nje ceshtje shume personale qe me shume ju ha kohe sesa eshte reale

Shigjetari

Nje ceshtje familjare duket sikur po shkon mire drejt nje realizimi qellimi por me pas do kuptoni se praktikisht eshte e veshtire te realizohet

Bricjapi

Mos e genjeni veten sot me shume endrra dhe plane te medha. Cdo gje ka rrugen e vet te zbatimit dhe kjo e sotmja eshte e paqarte prandaj mos investoni shume

Ujori

Duket sikur po pershateni mire me ceshtjet ekonomike dhe me planet per ti arritur apo startegjite. Nje takim pune apo personal nuk del ashtu sic e prisnit

Peshqit

Ka ardhur momenti te ndjeheni me te forte dhe me te gatshem per te rrezikuar e marre vendime. Ajo qe nuk dini eshte se edhe te tjeret jane ne pritje prandaj kujdes.

Komentet
comments powered by Disqus