subscribe
Këto tre shenja nuk i kanë punët mirë ditën e sotme

Horoskopi

Këto tre shenja nuk i kanë punët mirë ditën e sotme

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 06:43
Foto ilustrim

Astrologët e parashikojnë të sotmen një ditë jo të mirë për tre shenjat e mëposhtme:

Akrepi –Një ditë e stresuar dhe shumë e lodhshme. Keni nevojë për disa pushime të vogla. Shkëputuni nga njerëzit që ju rrethojnë dhe përpiquni të gjeni një ambient të ri. Kujdes për ndonjë problem me punën. Shëndeti paraqitet i mirë.

Bricjapi-Vendosni pak rregull para se të arrini në katastrofë. Kujdes me çdo gjë që do thoni, sepse mund të lindin mosmarrëveshje të mëdha. E keni vetë në dorë pastaj për të zgjedhur metodën e joshjes. Me paratë do të keni mjaft probleme.

Ujori-Bëni vetëm pak kujdes me tendencën për të dominuar gjithçka. Në planin financiar duhet më shumë maturi. Studiojini mirë gjërat para se të merrni vendime. Bëni kujdes me shpenzimet  pamenduara si dhe ruani shëndetin.

Komentet
comments powered by Disqus