subscribe
Akrepi, shenja e ditës

Horoskopi

Akrepi, shenja e ditës

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 09:50
Ilustrim

Afërdita sot të bën të ndjehesh më tërheqëse dhe për të joshur një person që të pëlqen vish rrobat e tua të preferuara dhe buzëqesh me simpati.

Mund të marrësh një ftesë për një darkë romantike. Ndërsa në punë Dielli dhe Mërkuri të sugjerojnë të ndash idetë me dikë që mund të investojë mbi ju, duke rritur në mënyrë të papritur karrierën tënde.