subscribe
Dua Lipa seksi në kopertinën e “GQ”

Foto e dites

Dua Lipa seksi në kopertinën e “GQ”

Më: 29 mars 2018 Në ora: 08:55

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është figura e mediave vendore dhe ndërkombëtare. Këtë muaj, ajo ka pozuar për kopertinën e revistës “GQ”. Në rrjetin social Instagram, Dua ka publikuar kopertinën e revistës , ndërsa ka falënderuar bashkëpunëtorët.