subscribe
Incidenti me pantallona

Foto e dites

Incidenti me pantallona

Më: 21 mars 2018 Në ora: 14:56

Ajo është e njohur për format e saj të lakmueshme, të cilat i ka ekpozuar për Playboy. Por Carla Howe, pësoi një aksident me rroba derisa u shfaq në rrugët e Londrës për shëtitje të shtunën, shkruan Daily Mail. 27-vjeçares me forma shpërthyese iu shqyen pantallonat lëkurë vjollce në prapanicë. Ajo provokoi edhe me gjoksin e saj, të cilin e ekspozoi vetëm me sytjena të bardha dhe asgjë tjetër.