subscribe
Familja mbretërore në akull

Foto e dites

Familja mbretërore në akull

Më: 31 janar 2018 Në ora: 13:05

William dhe Kate Mideltton kanë vendosur të marrin disa ditë pushim e të shijojnë së bashku një lojë “hokej”, pavarësisht se dukesha është në pritje të fëmijës së saj të tretë. Në turin katër ditor në Suedi dhe Norvegji, Kate përballë bashkëshortit të saj, i cili ia ka dalë të fitojë lojën, ka arritur të qëndrojë e fortë e të mos shqetësohet për humbjen, edhe pse e vogël në diferencë. Por pavarësisht se humbi lojën, Kate fitoi vëmendjen e të gjithve, pasi sytë e të pranishmëve ishin gjithë kohën tek ajo.