subscribe
Si çokollatë

Foto e dites

Si çokollatë

Më: 25 janar 2018 Në ora: 11:57

Modelja Karina Irby është një nga yjet më të ndjekura të Instagramit, por këtë herë bukuroshja ka preferuar të shfaqet ashtu siç është pa modifikime.

Ajo dëshiron të shohë nëse ndjekësit e saj do ta pëlqejnë ashtu siç është.

“Ndonëse më pëlqen të bëj foto me fotoshop, por çfarë mendoni për fotot origjinale, ku duken rrudhat dhe celuliti?” ka shkruar ajo.