subscribe
Seksi Luana

Foto e dites

Seksi Luana

Më: 24 nëntor 2017 Në ora: 08:59

Ajo gjithmonë merr vëmendje me paraqitjen e saj. Dhe në emisionin e saj Shiko kush luan, bukuroshja Luana Vjollca po çmend me format seksi trupore. E tillë ishte edhe në paraqitjen e fundit, ku fotografi publikoi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet tejet seksi në një fustan të shkurtër duke treguar këmbët e gjata seksi dhe gjoksin shpërthyes.