subscribe
Çmendet Emily, shfaqet topless në pasqyrë

Foto e dites

Çmendet Emily, shfaqet topless në pasqyrë

Më: 21 nëntor 2017 Në ora: 19:50

Emily Ratajkoëski ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj për t’ia pasur lakmi. Ajo në një foto të fundit në Facebook është paraqitur e zhveshur.

Ka veshur vetëm një palë mbathje dhe lartë asgjë. Madje këtë ‘bukuri’ e ka shfaqur në pasqyrë.