subscribe
Anastasia sfidon Kim-in

Foto e dites

Anastasia sfidon Kim-in

Më: 21 nëntor 2017 Në ora: 09:51

Modelja ruse, Anastasia Kvitko krahasohet nga të gjithë me seks simbolin Kim Kardashian, për format e saj fizike. Gjithsesi, duket se 22-vjeçarja e ka ‘ngritur stekën’ dhe ka sfiduar amerikanen, teksa është shprehur se nuk ka shumë vend për krahasim mes tyre. “Kim Kardashian është shumë mbrapa meje, sa i përket bukurisë. I vetmi aspekt ku ngjasojmë, janë format trupore”, ka deklaruar Anastasia.