subscribe
Shtatzëna më seksi

Foto e dites

Shtatzëna më seksi

Më: 20 nëntor 2017 Në ora: 08:06

Për pak kohë këngëtarja Zaimina Vasjari pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, e cila do të jetë vajzë. Megjithatë në të gjithë postimet e saj e kemi parë mjaft seksi dhe në formë. Ndërsa me foton e fundit duket se Zaimina ka kaluar çdo pritshmëri. Ajo ka publikuar një fotografi ku vjen e veshur me një fustan mjaft seksi në ngjyrë blu dhe ku ekspozon gjoksin më shumë seç duhet.