subscribe
Esenca e jetës

Foto e dites

Esenca e jetës

Më: 16 nëntor 2017 Në ora: 13:29

Alban Skënderaj është këngëtari i njohur shqiptar i cili ka shumë vite në skenë dhe publiku ka qenë dëshmitar i çdo çasti të rëndësishëm në jetën e tij. Albani është tash e shumë vite në lidhje me Miriam Canin dhe së bashku kanë një vajzë të vogël. Albani sot ka bërë një postim në llogarinë e tij në “Instagram” ku shihen Miriami së bashku me vajzën kurse Albani ka bërë një përshkrim shumë të ndjerë. “Esenca e jetës” ka thënë Albani duke iu referuar Miriamit dhe vajzës.