subscribe
Shkëlqimi i Ritës

Foto e dites

Shkëlqimi i Ritës

Më: 13 nëntor 2017 Në ora: 07:37

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka shkëlqyer mbrëmë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të MTV EMA. Ajo nuk ka fituar çmim ndonëse ishte e nominuar në kategorinë për “Dukjen më të mirë”, por ka mahnitur gjatë prezantimit dhe performancës së saj, duke elektrizuar Londrën. Fotografia është publikuar nga Daiy Mail.