subscribe
Shkëlqimi në dasmë

Foto e dites

Shkëlqimi në dasmë

Më: 12 nëntor 2017 Në ora: 08:33

Deputeti i LDK-së Lumir Abdixhiuku, së bashku me bashkëshorten e tij Albinen, mbrëmë kanë marrin pjesë në dasmën e ish-këshilltart të Isa Mustafës, Sokol Havollit. Havolli i ka dhënë fund beqarisë me bukuroshen Besa Gashi, në një aheng me të ftuar të shumtë. Por, ajo çfarë ka rënë në sy është bashkëshortja e Lumirit, e cila duket mjaft bukur dhe me stil, e veshur me një të zi me shkëlqim.