subscribe
Morena mahnit me pamjen

Foto e dites

Morena mahnit me pamjen

Më: 11 nëntor 2017 Në ora: 09:00

Bukuroshja Morena Taraku çdoherë argëton fansat me postimet e saj në rrjete sociale. Së fundmi këngëtarja dhe ish missi ka publikuar imazhe nga Turqia, teksa shfaqet e mrekullueshme në Cappadocia.