subscribe
Eni mban barkun me dorë

Foto e dites

Eni mban barkun me dorë

Më: 8 nëntor 2017 Në ora: 12:13

Këngëtarja Eni Koci dhe Genc Prelvukaj ka kohë që kanë nisur një lidhje mes tyre.

E sot, bukuroshja 21 vjeçare ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihej e veshur me një fustan të ngushtë.

E në sy ra detaji që Eni po mbante barkun me duar dhe dukej sikur po tentonte ta fshihte atë.

Në pamje të parë, mund të dyshohet për një shtatzëni të saj, por, siç duket është vetëm një pozim i thjeshtë.