subscribe
Ami tregon barkun e rrumbullakosur

Foto e dites

Ami tregon barkun e rrumbullakosur

Më: 6 nëntor 2017 Në ora: 10:38

Ami është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Dhe linjat e saj të rrumbullakosura bien lehtësisht në sy. Në një foto të postuar nga bashkëshorti i saj Ermal Mamaqi në rrjetet sociale ku shihen të dy, së bashku me këngëtaren Nora Istrefi, duke baku i saj tashmë i rritur. E veshur me një fustan të gjerë Ami duket mahnitëse.