subscribe
Dasma sekrete

Foto e dites

Dasma sekrete

Më: 5 nëntor 2017 Në ora: 11:08

Kate Upton dhe Justin Verlander, kanë lidhur kurorë.Modelja 25-vjeçare u martua me yllin e bejsbollit në një ceremoni romantike në Castiglion del Bosco në Provincën e Sienës në Toskanë, Itali të shtunën, shkruan Daily Mail. Kate dukej e pabesueshme në fustanin e saj të bardhë, e cila përmbante mëngë të gjata dhe një element të dukshëm mbi dekollat e saj.