subscribe
E bukura Morenë

Foto e dites

E bukura Morenë

Më: 4 nëntor 2017 Në ora: 08:09

Ish miss Kosova dhe këngëtarja Morena Taraku merr vëmendjen në çdo paraqitje të saj. Ajo merr pëlqime e komente të shumta edhe në rrjete sociale, ku ka ndjekës të shumtë. Në fotografinë e fundit të publikuar nga ajo, shfaqet mjaft bukur në të bardha në natyrë.