subscribe
Megan transparente për Halloween

Foto e dites

Megan transparente për Halloween

Më: 1 nëntor 2017 Në ora: 09:40

Ajo është një nga yjet e televizioneve britanike dhe është gjithmonë në qendër të mediave rozë.

Këtë herë Megan McKenna ka tërhequr vëmendjen në festën e Halloween. Ajo ka festuar e veshur me një komplet transparent duke ekspozuar më shumë se ç’duhet. Tepër provokuese Megan dukej mjaft seksi.