subscribe
Kur qan Lulja

Foto e dites

Kur qan Lulja

Më: 29 tetor 2017 Në ora: 07:56

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda.  Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme. Sot, Lulja ka befasuar me fotografinë e publikuar, në të cilën sytë e saj duket të skuqur sikur të kishte qarë. Ka pasur disa komente qesharake nga ndjekësit e saj si ajo: “Mos qaj se Meda kthehet prapë”.