subscribe
Nora Istrefi tregon të pasmet atraktive

Foto e dites

Nora Istrefi tregon të pasmet atraktive

Më: 28 tetor 2017 Në ora: 13:38

Këngëtarja Nora Istrefi shquhet për paraqitjet e saj me stil në çdo dalje televizive. Njëjtë ajo kujdeset që të bukur dhe çdo herë në trend edhe në rrjetet sociale. Së fundmi, Nora ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, përmes së cilave ka fokusuar të pasmet e saj atraktive.