subscribe
Buzëqeshja e suksesit

Foto e dites

Buzëqeshja e suksesit

Më: 25 tetor 2017 Në ora: 11:47

Këngëtarja e njohur botërore me origjinë nga Kosova Rita Ora, po shijon suksesin e këngëve të saj të fundit.

Ajo pas shumë kohësh i është rikthyer suksesshëm muzikës. Në një fotografi të fundit të publikuar në Instaggram, ylli i hitit “Anywhere”, shihet mjaft e qeshur dhe e kënaqur.