subscribe
Kurorëzimi i dashurisë

Foto e dites

Kurorëzimi i dashurisë

Më: 21 tetor 2017 Në ora: 07:48

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu, mbrëmë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me fejesë. Çifti ka organizuar një ceremoni private, për ditën e tyre të lumtur. Lajmin e ka konfirmuar edhe vet këngëtarja, përmes një fotografie të publikuar në Instagram, ku shfaqen duart e çiftit me unaza. “Të dua Seldi Qalliu”, ka shkruar ajo sipër imazhit të bukur.