subscribe
Leonora ekspozon gjoksin

Foto e dites

Leonora ekspozon gjoksin

Më: 20 tetor 2017 Në ora: 07:34

Ka shumë vite në muzikë dhe përpos për zërin shquhet edhe për stilin e saj unik. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Leonora Jakupi, e cila kudo që paraqitet merr vëmendjen. Në fotot e fundit të publikuara ajo shfaqet seksi, derisa ka ekspozuar gjoksin pa syjena.