subscribe
E kritikuan për foton, por Enca është e ‘pafajshme’

Foto e dites

E kritikuan për foton, por Enca është e ‘pafajshme’

Më: 10 janar 2019 Në ora: 13:44

Ajo publikoi një fotografi ku rreth 90% të trupit e kishte të zhveshur.

Enca Haxhia doli vetëm me të brendshme dhe kishte vënë në pah linjat e saj trupore superseksi, shkruan Syri Kosova.

Si çdoherë tjetër, edhe kësaj radhe Enca u kritikua për një pozim të tillë, ani pse në parim nuk ka faj.

Kjo se, ajo në Instastory ka hedhur një video ku i pyeti fansat e saj që a ta postojë një fotografi a po jo, e sigurisht përgjigjet duhet të ketë qenë PO.

Komentet
comments powered by Disqus