subscribe
Modelja seksi poston videon krejtësisht nudo në “Instagram”

Foto e dites

Modelja seksi poston videon krejtësisht nudo në “Instagram”

Më: 9 janar 2019 Në ora: 12:40

Ajo është e njohur si modelja e “Victoria Secret”. Është fjala për Elsa Hosk, e cila së fundmi i ka habitur ndjekësit e saj në “Instagram” teksa ka postuar një video ku shfaqet krejtësisht nudo.

Modelja seksi ndodhet në Tokio të Japonisë për disa ditë pushimi. 30-vjeçarja përfitoi për të bërë një video të “nxehtë”, ku shihet duke mbuluar gjoksin me vetëm njërën dorë.

Elsa nisi karrierën e saj si modele në moshën 14-vjeçare dhe që atë herë ka patur mjaft arritje.

Komentet
comments powered by Disqus