subscribe
I shpëtoi për një fije aksidentit, aktorja shqiptare: Sa shumë më do Zoti

Foto e dites

I shpëtoi për një fije aksidentit, aktorja shqiptare: Sa shumë më do Zoti

Më: 24 dhjetor 2018 Në ora: 15:56

Aktorja e njohur Anna Lika ka zbuluar nëpërmjet një postimi në “Instastory” se i ka shpëtuar për mrekulli një aksidenti me makinë. Në videon e publikuar në rrjetet sociale, vihet re sesi është çarë goma e makinës së aktores.

“Sa shumë më do Zoti”, janë fjalët që Anna shoqëron videon. Për fat të mirë aktorja është në gjendje të mirë shëndetësore dhe këtë gjë e ka treguar me postimet në vijim. Ajo nuk ka dhënë detaje të tjera nëse ka qenë vetëm apo me dikë tjetër në makinë, teksa ka pësuar aksidentin.

Komentet
comments powered by Disqus