subscribe
Modelja e parë e Playboy pa flokë: Ndjehem më e fuqishme…

Foto e dites

Modelja e parë e Playboy pa flokë: Ndjehem më e fuqishme…

Më: 21 dhjetor 2018 Në ora: 15:31

Playboy ka publikuar për herë të parë foto të një modeleje pa flokë. Vendela Lindblom ka pozuar për revistën e njohur të të rriturve.

23-vjeçarja është me origjinë nga Suedia. Ajo prezantohet në Instagram si ‘vajza tullace’.

Në një intervistë, modelja thotë se nuk ka ndërmend që të rrisë më flokët.

“Shpesh njerëzit më gjykojnë për shkak të kokës së rruar dhe mendojnë se janë tip i egër. Në fakt janë shumë e turpshme. Brenda meje jam si një bebe”.

Vendela thotë se pa flokë e ndjen veten më seksi.

Mungesa e tyre sikur më jep fuqi, thotë ajo. “Dikur isha shumë e fiksuar pas flokëve, tani ndjehem më e mirë”.

Komentet
comments powered by Disqus