subscribe
Fotografia zyrtare e Krishtlindjeve

Foto e dites

Fotografia zyrtare e Krishtlindjeve

Më: 20 dhjetor 2018 Në ora: 16:30

Presidenti amerikan Donald Trump dhe Zonja e Parë Melania Trump në portretin e tyre zyrtar të Krishtlindjeve në Shtëpinë e Bardhë. Foto: Newscom/Alamy Live News.

Komentet
comments powered by Disqus