subscribe
“Rroftë Ushtria e Kosovës”

Foto e dites

“Rroftë Ushtria e Kosovës”

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 13:35

Jetmira Avdili është humanistja e cila jeton në Zvicër. Me rastin e  krijimit të ushtrisë së Kosovës ajo ka publikuar një fotografi me uniformë.

Ajo në mbi shkrimin e foto së shpërndarë në Facebook ka shkruar se ndihet krenare.

Postimi i plotë:

Kosova thotë: Ushtria është për çdo person që jeton në Kosovë! Faleminderit dhe jam krenar për ju! Rrnoft Ushtrija e Kosovës ...

Komentet
comments powered by Disqus