subscribe
Bella e mahnitshme në Paris

Foto e dites

Bella e mahnitshme në Paris

Më: 28 shtator 2018 Në ora: 15:16

Ajo është një nga modelet për të cilët po flitet më së shumti në Javën e Modës në Paris.

Dhe Bella Hadid dukej e mahnitshme në Naked Heart France Gala Dinner, në kuadër të Javës së Modës në Paris, Francë të enjten.