subscribe
Princ Harry i entuziazmuar për dasmën

Foto e dites

Princ Harry i entuziazmuar për dasmën

Më: 19 maj 2018 Në ora: 06:39

Sot Princ Harry do të martohet me të fejuarën e tij Meghan Markle. Një ditë para dasmës mbretërore, ai u takua me qytetarë të shumtë që po presin për ta parë dasmën. Princi nuk ishte në gjendje të fshehte entuziazmin e tij kur ai buzëqeshi dhe takoi turmën me vëllain e tij jashtë Windsor Castle.