subscribe
Publikohen detaje të tjera të filmit “Fifty Shades”, martohen Christian dhe Anastasia

Film

Publikohen detaje të tjera të filmit “Fifty Shades”, martohen Christian dhe Anastasia

Më: 28 dhjetor 2017 Në ora: 22:58
Jamie Dornan dhe Dakota Johnson

Filmi “Fifty Shades Freed” nuk do të mund ta shohim në ekranet e mëdha të kinemave botërore deri në muajin shkurt.

Por, tashmë fansat mund të shohim një video të shkurtër të përmbajtjes së filmit, e cila e është publikuar në rrjetet social

Jamie Dornan dhe Dakota Johnson shihen duke buzëqeshur në kërcimin e tyre të parë si burrë dhe grua.

Fotoja gjithashtu zbulon fustanin e plotë të Anastasias, i cili është në stilin e një sirene.

Një prej momenteve më speciale është edhe kërcimi i Christianit dhe Anastasias në dasmën e tyre.

Theksojmë se pritet që kolonën zanore të filmit ta bëjnë Liam Payne dhe këngëtarja shqiptare, Rita Ora.

Kjo e fundit ka qenë pjesë e filmit edhe si aktore në rolin e Christianit, Mias.