subscribe
Vdes aktorja e njohur

Film

Vdes aktorja e njohur

Më: 20 dhjetor 2017 Në ora: 20:02
Hiep Thi Le

Hiep Thi Le, aktorja e njohur për punën e saj në “Heaven&Earth” ka vdekur në moshën 46-vjeçare.

Le, thuhet se ka vdekur pas betejës së saj me kancerin e barkut, raporton Variety.

E ndjera ishte e martuar dhe kishte dy fëmijë.