subscribe
Jennifer Lawrence largohet përkohësisht nga bota e filmit

Film

Jennifer Lawrence largohet përkohësisht nga bota e filmit

Më: 29 nëntor 2017 Në ora: 14:30
Jennifer Lawrence

Pas dështimit të lidhjes me Darren Aronofsky, aktorja e famshme ka pranuar se ajo ka nevojë për një pushim nga aktrimi - dhe kjo në një fermë me dhi.

Pas ndarjes nga regjisori i famshëm, aktorja 27-vjeçare Jennifer Lawrence ka thënë se dëshiron një pushim nga aktrimi.

“Dua të kem një fermë me dhi”, tha aktorja, e cila tashmë një kohë është adhuruese e fermës, raporton Daily Mail.

Filmi i fundit i saj është "Mother!" ku punoi me drejtorin Darren Aronofsky.

Çifti ra në dashuri pikërisht gjatë xhirimeve të këtij filmi, dhe në tetor të këtij viti, kur filmi doli në kinema, ata u ndan.