subscribe
Sharon Stone rikthen skenën e Basic Instinct

Film

Sharon Stone rikthen skenën e Basic Instinct

Më: 21 tetor 2017 Në ora: 12:02
Sharon Stone

Mbi 25 vite më parë ajo mori pjesë në një nga skenat më të zjarrta në historinë e filmit. Dhe Sharon Stone u solli fansave të njëjtën moment ikonë.

Aktorja 59-vjeçare ishte pjesë e Iniciativës për Shëndetin e Trurit të Femrave në Beverly Hills.

Ajo ishte pjesë e panelit dhe u ul në një stol regjisorësh sa dhe të pranishmëve iu duk fiks si krijimi i skenës së famshme të Basic Instinct. Filmi është xhiruar në 1992, dhe është një triller erotik, ku ajo ka luajtur përkrah Michael Douglas.