subscribe
Justin Bieber eksperimenton në një tjetër profesion

Film

Justin Bieber eksperimenton në një tjetër profesion

Më: 12 tetor 2017 Në ora: 16:27
Justin Bieber

Justin Bieber tashmë është një këngëtarë shumë i famshëm falë hiteve të tij si  ‘Baby’, ‘What Do You Mean’  dhe ‘Cold Water’.

Tani 23-vjeçari , fitues i çmimit Grammy, dëshiron të provojë një tjetër profesion dhe duket se e ka marrë shumë seriozisht.

Sipas asaj që raporton  UsWeekly, Justin Bieber po tenton të futet në industrinë kinematografisë, pikërisht se ish e dashura e tij, Selena Gomez. Atij i është ofruar një rol nga regjisori i famshëm Woody Allen.