subscribe
Margot Robbie zbulon titullin e plotë të filmit të DC Comics

Film

Margot Robbie zbulon titullin e plotë të filmit të DC Comics

Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 18:50
Margot Robbie

Aktorja 28 vjeçare ka zbuluar se filmi i ardhshëm DC Comics do të quhet 'Birds of Prey (and the Fabulous Emancipation of One Harley Quinn)'.

Duke postuar një fotografi të përparmë të skenarit në Instagram, Margot thjesht e përshkroi atë me një fytyrë të buzëqeshur.

Warner Bros konfirmoi titullin e filmit në faqen e tyre të Twitter dhe gjithashtu përsëriti se data e lansimit është vendosur për 7 shkurt 2020.

Ylli i 'Wolf of Wall Street' është vendosur të jetë producent i filmit, i cili pritet të shfaqë një horror që nuk është shfaqur kurrë më parë në ekranin e madh në një film DC, ndërsa Black Canary, Huntress, Cassandra Kain dhe Renee Montoya do të jenë lojtarët kryesorë në bandën e vajzës së Harley Quinn.

Projekti drejtohet nga Cathy Yan. Margot fillimisht ngriti idenë e një filmi spin-off të Harley Quinn në vitin 2015 dhe ajo ka shpenzuar vitet e fundit duke zhvilluar një ide të qartë për projektin.

Komentet
comments powered by Disqus