subscribe
Elcin Sangu: Ja si është të interpretosh për herë të dytë në krah të Baris Arduc

Film

Elcin Sangu: Ja si është të interpretosh për herë të dytë në krah të Baris Arduc

Më: 16 shtator 2017 Në ora: 09:09
Elcin Sangu dhe Baris Arduc

Aktorët e serialit të njohur "Dashuri me Qira" janë kthyer përsëri në krahët e njëri-tjetrit por tashmë si Ada dhe Mert. Këto janë dy rolet që po interpretohen nga Elcin Sangu dhe Baris Arduc në filmin e tyre më të fundit.

Aktualisht dy aktorët janë ende me xhirime dhe duket se në të njëjtën kohë po argëtohen duke punuar së bashku. 

"Jemi shumë të lumtur" - është shprehur aktorja flokëkuqe e njohur si Defne. Edhe fansat e dyshes së njohur janë shumë të lumtur që do të shohin përsëri Baris dhe Elcin në ekran.