subscribe
Lopez bëhet bionde

Bota e yjeve

Lopez bëhet bionde

Më: 13 mars 2018 Në ora: 11:42
Jennifer Lopez

Këngëtarja Jennifer Lopez (48) ditëve të fundit ka punuar në spotin me Yandel (41) dhe Abraham Mateo (19) për këngën "Se acabo el amor".

Lopez në set serish ka ardhur me miken e saj , dizajnuesen e modës Donatelle Versace (62).

Fansat klane vërejtur Jennifer me imazh të ri, duke ndërruar ngjyrën e flokëve në bionde.

Image