subscribe
Kim Kardashian godet sërish, ja si e uron mikun e saj për ditëlindje

Bota e yjeve

Kim Kardashian godet sërish, ja si e uron mikun e saj për ditëlindje

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 15:06

Kim Kardashian njihët për postimet e fotove të saj shumë provokuese. Por pavarësisht kritikave të fansave të saj, ylli i televizionit nuk di të ndalet.

Kimi ka publikuar këtë herë një fotografi ku shfaqet e shtrirë dhe gjysmë e zhveshur. Ajo është duke biseduar në kamera me mikun e saj të ngushtë, i cili kishte ditëlindjen.

Image

Mert Alas, është fotografi me famë botërore, të cilit Kim Kardashian i uron një ditëlindje të bukur, gjysmë e zhveshur nga shtrati.