subscribe
Më seksi se kurrë, aktorja tregon gjoksin dhe këmbët seksi

Bota e yjeve

Më seksi se kurrë, aktorja tregon gjoksin dhe këmbët seksi

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 11:32

Në vitin 1994, Elizabeth Hurley ishte veshur me Versace për premierën e Four Weddings and a Funeral, duke marrë gjithë vëmendjen.

Dhe Jennifer Lawrence veproi njësoj të martën në Londër, derisa mahniti me paraqitjen e saj për disa foto për Red Sparrow, në hotelin Corinthia, përcjell Bota sot.

Biondja dukej tejet seksi e veshur në një fustan të gjatë, të zi, duke ekspozuar këmbët e gjata dhe gjoksin pa sytjena.

Image